TR Chat Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

TR Sohbet Chat Odaları

Arkadaşlık siteleri ise, her ne kadar kullanıcısı son derece azalmış olsa da hala kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ücretsiz arkadaşlık sitelerinin geçmişten gelen popülerliğidir. Geçişte ücretsiz arkadaşlık sitelerini kullanan birçok insan hala bu sitelerden manevi anlamda kopmamış ve kullanmaya devam etmektedir.

Görüntülü Konuşma Sohbet Odası

Görüntülü Konuşma Sohbet Odası

Sitemizde görüntülü konuşma sohbet odası ile görüşme seçeneği de mevcuttur. Lakin görüşme sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Görüntülü görüşmenin daha verimli geçmesi için önemli bir detaydır. İstediğiniz üyemiz ile görüntülü konuşabilirsiniz. Lakin bu üyelerimizin istenmeyen herhangi bir hareket yapması halinde üyeyi engelleyebilirsiniz.Bunun yanı sıra görüntü yüklenirken de bazı şartlara dikkat etmek, reklam yapmak için siteyi kullanmamak lazım .  Yani asıl hedeften ayrılmadan sohbet etmek arkadaş edinmek için üyelik oluşturmak önemlidir.  Ayrıca görüşe başladıktan sonra da efekt, yüz tanıma sistemi, filtreler kullanarak , daha eğlenceli vakit geçirmeniz için size ortam hazırlıyoruz. Dilerseniz görüntülü sohbeti kapattıktan sonra mesaj yazabilir , video çekebilirsiniz . Yani görüntülü sohbet odasında bu işlemleri yapmak pek olası değildir.

Görüntülü Konuşma Sohbet Odası

Görüntülü Sohbet ve Konuşma

Kullanıcı sayısı son günlerde hat safhalara ulaşmış olan sitemizde en ilgi çekici özellik hem görüntülü sohbet hemde sesli sohbet özelliklerinin olmasıdır. Sitemiz dünyanın neredeyse her tarafından farklı insanlarla tanışabilme imkanı yaratıyor. Görüntülü Sohbet ve Konuşma Üyelerimize karşısındakinin duygularını görme hatta hissetme imkanı tanıyoruz. Üyelerimize tercih ettikleri cinsiyetten ve konumdan başka üyelerle sesli, görüntülü ve mesaj seçeneği sunuyoruz www.chattr.org onlarca ülkede boy gösteriyor. Sitemizde yabancı uyruklu üyelerimizin olması hem dil açısından hem de kültür açısından görerek öğrenmeye teşvik edicidir. Muhabbet ettiğiniz kişiyi görmek onunla etkili kir iletişim kurmak için önemlidir. Göz teması, jest, mimik, ses tınısı ve daha fazlasını görüntülü muhabbet ederken değerlendire bilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?