TR Chat Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

TR Sohbet Chat Odaları

Arkadaşlık siteleri ise, her ne kadar kullanıcısı son derece azalmış olsa da hala kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ücretsiz arkadaşlık sitelerinin geçmişten gelen popülerliğidir. Geçişte ücretsiz arkadaşlık sitelerini kullanan birçok insan hala bu sitelerden manevi anlamda kopmamış ve kullanmaya devam etmektedir.

Mobil Chat 

Mobil Chat

Sitemiz dini değerlere saygılı, güler yüzlü kullanıcılar ile eğlenceli bir ortam sunuyor kullanıcılarına. Sitemiz kullanıcılarına sunduğuhizmetten dolayı hiç bir ücret talep etmemektedir. Mobil Chat Üstelik sitemizin sunduğu hizmetler içerisinde görüntülü konuşma, sesli konuşma, metin mesajı, ses kaydı gönderme, fotoğraf gönderme, video kayıt gönderme, görüntülü konuşma esnasında görüntü dondurma, görüntülü konuşma sırasında ses kapatma ya da konuşmayı bekletme, görüntüyü bulanıklaştırma, sınırsız sesli konuşma, yüksek ses kalitesinde konuşma yapmak  gibi birçok özellikte vardır. Chattr.ORG adresini tarayıcınızda aratarak üye olabilirsiniz. Chat Odamıza Eğer üyeyseniz de nickname’iniziyazıp hızlıca giriş yapabilirsiniz. Sitemizde yaşadığınız herhangi sıkıntıyı sitemizin irtibat kısmından mail adresimizi alarak mail atabilirsiniz. Ya da instagram, facebook, twitter üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Mobil Chat Odaları

Chat Sitemiz güvenlik ve kalitesi ile diğer sitelerden farklı bir sitedir. Sitemizde kişisel tercihlere, dini inançlara, örf ve adetlere saygılı ve güvenli bir sitedir. Sitemizde provokatif hareketlere, terörizm yanlısı tavırlara, küfürlere, hakaretlere, saygısızlığa yer verilmemektedir. Bu şekilde davranan kullanıcılar sitemizden dönüşümüz uzaklaştırılır. Herhangi bir nick name ya da mail ile kayıt olamazlar. Kullanılan mobil ağ geri dönüşümsüz engellenir. Kullanılan mobil ağın tarayıcısından sitemizin adını dahi aratamazsınız. Kullanıcılarımız sitemizin giriş kısmında sağ üstte kurallarımız kısmından okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde herhangi bir ülkenin başkanlarına, herhangi bir dinin temsilcisine hakaret edilemez. Marka tanıtımı, başka bir sitenin reklamı, ürün tanıtımı yapmak kesinlikle yasaktır. Mobil Chat Odaları Sitemizde bu gibi davranışlar sergileyen kullanıcılar siteden süresiz uzaklaştırılır.

Mobil Chat 

Mobil Chat Odası

Çok başarılı şekilde hazırlanmış olan Chat Odaları ile Türkiye’nin dört bir yanından gelmiş olan üyeleriyle sizleri elit bir ortamda buluşturmak isteyen internet sitemizde sizler de bolca vakit geçirebileceksiniz. Bunun için elinden geleni yapan üyelerimiz, sizlere en iyi sistemi sunmak için çalışmakta ve bunu da sizlere iletmek için, gerekli alt yapı çalışmalarından, tasarımlara kadar yapmış bulunmaktadır. Bunun için de yemek tarifleri konusundan başlayabiliriz. Bir çok konuda olduğu gibi, yemek tarifleri konusunda da farklı hizmetler sunan sitemizden istediğiniz yemek tarifini alabilirsiniz. Bunun haricinde, canlı radyo yayınlarıyla sizlere farklı bir ortam sunmakta ve sizlerin her anınızı güzel geçirmeniz için çaba harcamaktadır. Bunun için sizler de bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?