TR Chat Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

TR Sohbet Chat Odaları

Arkadaşlık siteleri ise, her ne kadar kullanıcısı son derece azalmış olsa da hala kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ücretsiz arkadaşlık sitelerinin geçmişten gelen popülerliğidir. Geçişte ücretsiz arkadaşlık sitelerini kullanan birçok insan hala bu sitelerden manevi anlamda kopmamış ve kullanmaya devam etmektedir.

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet

Herhangi bir Sesli sohbet grubu artık her zaman açık bir sesli sohbet odasına dönüşebilir. Sohbetler, mevcut metin ve medya tabanlı iletişime paralel olarak çalışır ve gruba kısa süreli canlı bir konuşma katmanı ekler. Ekipler için sanal ofis alanları veya herhangi bir topluluk için gayri resmi salonlar olarak kullanılabilirler. Sesli Sohbetler, bir grup araması olmasa da eski usul planlamanın yerine esneklik sunarak benzer amaçla kullanılabilirler. Daha büyük gruplarda, insanlarla konuşmak için tesadüfi fırsatlar da sunarlar. Bir sesli sohbete katıldıktan sonra, uygulamada serbestçe dolaşabilir, sohbetleri görüntüleyebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Sesli sohbete bağlıyken mikrofon denetimleri ekranda kalır, böylece istediğiniz zaman kendinizi hızlıca sessize alabilir ve sesinizi açabilirsiniz. Android kullanıyorsanız, sesli sohbet arka planda olsa bile mikrofon kontrollerinizi ve şu anda kimin konuştuğunu gösteren sistem genelinde yüzen bir widget ile tam Sesli Sohbet deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Sesli Sohbet

Sesli Sohbet Odaları

İnsanlar sohbet ederek birbirlerine olan güvenleri kat be kat arttığının kanaatindeyim. Bazen sesli sohbet odaları ile sitelerinde yapılan chat dikkat çekici olduğunu bazen de huzur dolu bir sohbetin eşiğinde hissetmek mümkündür. Aile ortamında yapılan sohbetin yada chat in tadına doyum olmaz girmiş olduğunuz her hangi bir sohbet sitesinde mobil chat odalarında sohbetin durgunlugu yada yapılan sohbette seviyenin olduğu öyle ki bazen sizlerden yaşça büyük kişilerle ister kendi memleketinden ister Türkiye’nin bir ucundan Sesli sohbet odaları ve chat ortamına katılan insanlarla tanışma fırsatını yakalarsınız. Sohbet ederken insanların seviyesi, saygısı ve hoşgörüsü görülür . Seviyeli bir sohbet içinde saygı vazgecilmez bir etkendir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?