TR Chat Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

TR Sohbet Chat Odaları

Arkadaşlık siteleri ise, her ne kadar kullanıcısı son derece azalmış olsa da hala kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ücretsiz arkadaşlık sitelerinin geçmişten gelen popülerliğidir. Geçişte ücretsiz arkadaşlık sitelerini kullanan birçok insan hala bu sitelerden manevi anlamda kopmamış ve kullanmaya devam etmektedir.

Sohbet Sitelerimiz

Sohbet Odası

Ücretsiz olarak tercihettiğiniz kişiyi bulduğunuzda arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz. Eğer arkadaşlık isteğiniz kabul edilirse isteğinizi kabul eden kişi ile arkadaş olursunuz ve herhangi bir ücret ya da kısıtlama olmaksızın canlıya da sesli sohbet odası ile edebilirsiniz. Sitemize üye olmak hem çok basit hem de hiç zaman almıyor. Sadece üyelik oluşturmak istediğiniz e mail ya da nick name’i yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra bir parola belirleyerek hesap bilgilerinizi güven altında tutabilirsiniz. Yeni insanları keşfetmek ve chat yapmak için sitemizin chat odalarına girmeniz yeterli olacaktır. Giriş yapacağınız chat odalarının farklı kategorileri mevcuttur. En aktif sohbet için sizi en çok cezbeden odayı seçmeniz daha verimli olacaktır.

Sohbet Odaları

Sohbet ettiğiniz üyemiz sohbet sürerken de bittikten sonra da saygılı davranmalısınız. Karşınızda sizinle sohbet odaları ile muhabbet eden üyemize sergileyeceğiniz herhangi kötü bir tavır veya harekette üyeliğiniz silinebilir ve hatta daha da saygısızlık edip ileri giderseniz  bilgisayar linkininiz ile modem linkiniz erişime engellenir. Bu erişimlerin engellendiği taktirde sitemize bundan sonra hiç giriş yapamaz ve diğer üyelerimizle sesli, görüntülü ya da metin mesajı ile görüşemezsiniz. Bu ve benzeri bir tavırile karşı karşıya kalmamak için sohbet ettiğiniz insana veya insanlara saygılı ile yaklaşmalı, üyelerimize herhangi bir hareket, sözlü ya da görüntülü taciz, zorlama gibi ithamlarda bulunmamalısınız. Sistemimiz bu gibi durumları siz anlamadan otomatik olarak tespit eder. Ayrıca bu gibi durumlarda üyelerimiz kendileri de yetkililerimize şikayet edebilir ya da engelleye bilir.

Sohbet Sitelerimiz

Sohbet Sitelerimiz

Sitemizi kurduğumuz günden beri siz değerli üyelerimize en güzel şekilde hizmet etmek için çabalıyoruz. Ücretsiz olan bu hizmetimizi haftanın 7 günü 24 saati sürekli olarak devam ettirmeye çalışıyoruz. Sohbet Sitelerimiz kurduğumuz günden beri ücretsizdir ve herhangi bir aksi durum gerçekleşmediği sürece de ücretsiz olmaya devam edecektir. Sizde sitemize üye olarak farklı insanlar ile muhabbet edebilir ve zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendire bilirsiniz. Her birey yaratılıştan ötürü sosyal varlıklarız. Yani sosyalleşmek karşı tarafla iletişim kurmak gibi çabalara gireriz. Hissettiklerimizi fikirlerimizi ve daha birçok duyguyu karşımızdaki kişiye mesaj görüntü ya da ses vasıtası ile Muhabbet etmek isteriz fakat bazı durumlarda, muhabbet edebilecek bir eşe, dosta veya herhangi bir bireye sahip olamayabiliriz. Veya sahip olduklarımız ile muhabbet etmek istemeyiz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?