TR Chat Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

TR Sohbet Chat Odaları

Arkadaşlık siteleri ise, her ne kadar kullanıcısı son derece azalmış olsa da hala kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ücretsiz arkadaşlık sitelerinin geçmişten gelen popülerliğidir. Geçişte ücretsiz arkadaşlık sitelerini kullanan birçok insan hala bu sitelerden manevi anlamda kopmamış ve kullanmaya devam etmektedir.

Gonul Sohbet Odaları

Gonul Sohbet Odaları

Sitemiz diğer bir farklı özelliği ise istediğiniz zaman kimlik açıklamak zorunda olmayışınız. Adınızı vermeden profil fotoğrafınızı göstermeden yani kısacası hiç bir bilginiz olmadan sitemizin size verdiği geçici bir nick name ile görüşmeler yapabilirsiniz. Sitemizin bu özelliği konuşmak istediği kişiye başkası gözünden bakmak isteyen üyelerimiz içinde iyi bir fırsat sayılır. Gonul sohbet odaları aklınıza takılan ama sormadığınız soruları anonim olarak sorabilirsiniz. Ya da kendinizi göstermek istemediğiniz bir üyemiz hakkında bilgi almak istediğiniz de anonim özelliğimizi kullanabilirsiniz. Başta anonim olarak konuştuğunuz birisiyle sonradan tanışmaya karar verdiğiniz taktirde gerçek nickname’inizi vererek kaldığınız yerden muabbbetinize devam edebilirsiniz. Sesli, görüntülü ya da metin mesajı seçeneklerimiz de mevcuttur.

Gonul Sohbet Odaları

Gonul Sohbet

Sitemizde sesli mesaj seçeneğimiz mevcuttur. Anlık olarak duygunuzu karşıya en doğru şekilde geçirmek istediğiniz durumlarda pratik olarak ses kaydı uygulamamızı kullanabilirsiniz. Ses kaydı uygulamamızın diğer bir iyi yönü ise tekrar dinlenebilme özelliğidir. Gonul Sohbet ve Muhabbet bittikten sonra ya da muhabbet esnasında anlaşılmayan durumlarda ses kaydını tekrar tekrar başa sardırabilir ve dinleyebilirsiniz. Üstelik ses kaydını istediğiniz yerinde durdurabilir ve yeniden başlatabilirsiniz. Sitemizin ses kalitesi oldukça net ve anlaşılırdır. Karşınızdaki kişinin sesini net almanızın ve aldığınız sesteki duyguyu özünüzde hissetmenizin en iyi yolundan biri ses kaydı gönderme uygulamamızdır. Ses kaydı uygulamamız sizin daha iyi iletişim kurmanız ve birbirinizi daha iyi tanımanız için günden güne geliştirişmektedir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?