TR Chat Girişi

Farkı Sürüm İle Bağlan

TR Sohbet Chat Odaları

Arkadaşlık siteleri ise, her ne kadar kullanıcısı son derece azalmış olsa da hala kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise ücretsiz arkadaşlık sitelerinin geçmişten gelen popülerliğidir. Geçişte ücretsiz arkadaşlık sitelerini kullanan birçok insan hala bu sitelerden manevi anlamda kopmamış ve kullanmaya devam etmektedir.

Sohbet TR 

Sohbet TR

Sitemizin diğer iyi yönü ise engelleme özelliğinin mevcut olmasıdır. Üyelerimiz , bu özellik ile beraber tercih etmediği kullanıcıların kendileri ile muhatap olmalarına mani oluyor. Bu özellik sayesinde sözlü,görüntülü, yada yazılı taciz ve rahatsız edilme gibi durumların önüne kolaylıkla geçilmiş oluyor. Sitemiz rahatsız edici tavırlar sergileyen kullanıcılara karşı çok hassas ve uyarıcı bir politikaya sahip. Bu sebeple de rahatsız edici tavırlar sergileyen kullanıcıları şikayet etmek en doğal hakkınızdır. Sitemizde rahatsız edici tavırlar gösteren kullanıcılara çok hızlı bir şekilde müdahale edilir. Bunun sebebi ise üyelerimize verdiğimiz değerdir. Sohbet TR olarak Sonuca bakılınca , sahip edindiğimiz bu politikanın sayesinde güvenilir bir chat sitesi olma özelliğini kaybetmiyor.

Sohbet TR 

Sohbet TR Odaları

Üyelerimize sunduğumuz bir ayrıcalıklı özellik ise fikir değişikleri ya da sıkıldıkları taktirde kullanıcı adlarını değiştire bilmeleridir. Üyelerimiz nick namelerini ne kadar istedikleri taktirde değiştirebiliyor olsalar da yeni koyacakları nick nameleri önce uygunluk kontrolünden geçecektir.Ve uyumsuz kullanıcı adları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Üyelerimize sunduğumuz diğer bir avantajlı özellik ise arka kamera özelliğidir. Bu özellik sayesinde üyelerimiz sitemizdeki görüşmeler sırasında arka kameralarını açabiliyor. Sohbet TR Odaları Görüntülü konuşma işlemini farklı bir boyuta dönüştüren sitemizi, üye sayısı günden güne zirveye tırmanıyor. Dünyanın her bölgesinden onlarca üyeye sahip olan sitemiz ile siz de hayatınıza yeni insanlar ekleyin Bu harika siteyi ücretsiz olarak kullana bilirsiniz . Hadi sizde yeni insanlarla tanışmaya başlayın.

Bir önce ki makalemizde bundan bahsetmiştik yabancılarla kameralı sohbet isterseniz okuyabilir veya göz atabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?